1. Dakar Sistaz

• Dokument
    • Docusoap
    • Sport
    Sestry Kolocovy mají jeden sen – uspět v nejnebezpečnějším závodě světa, Rallye Dakar. Dokážou držet spolu, i když se z nich stanou soupeřky?
  2. Rallye Dakar

• Sport
    • Motorsport
    Slavný etapovéhý závod off-road vozidel a motocyklů
  3. BARTH Racing na Rallye Dakar 2016

• Sport
    Reportáž o účasti českého závodního týmu v letošním ročníku dakarské rally.
  4. Historie Rallye Dakar

• Dokument
    • Sport
    Nejtěžší vytrvalostní závod off-road vozidel od prvního ročníku až po současnost
  5. Dobrodružství zvané Dakar

• Sport
    Největší úspěch českých posádek v historii slavného závodu zaznamenala posádka Miloslav Zapletal a Tomáš Ouředniček ve voze Mitsubushi v r 2009. 7. místo v absolutním pořadí a 3. ve své kategorii

videa

1. Stopáž82 minut
    90’ ČT24

České úspěchy na Rallye Dakar

• Zpravodajství
    • Publicistika
    • Zprávy
    Češi slaví úspěch na Rallye Dakar – a to po více než 20 letech. V kategorii kamionů vyhrál Martin Macík, který navázal na triumf Karla Lopraise. A právě synovec legendárního českého závodníka – Aleš Loprais – skončil na druhém místě. Úspěchy Čechů však přinesly i další kategorie – Martin Prokop skončil na pátém místě mezi automobily a vylepšil tak české maximum. Jaké další úspěchy pro české závodníky letošní Dakar přinesl? A jaká je historická stopa závodníků z Česka na Rallye Dakar? Posílejte nám i vaše dotazy k tématu a dívejte se na 90´ČT24!